Вівторок, 29.11.2022, 14:03
Зеленодольський професійний ліцей запрошує на навчання!
Вітаю Вас Гість | RSS
Выпадающее меню на CSS3 | Материалы сайта RUSELLER.COM
Пошук
Інформація
Мат-техн. база ЗПЛ
Контакти

місто Зеленодольськ

просп.Незалежності 5

тел: 068-764-46-69

е-mail:  

zpl16zel@ukr.net

Ми у Facebook

Наш  YouTube


Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Стратегія соціального партнерства ТОВ ДТЕК і міста Зеленодольськ на 2013 - 2015 рр.

Вступ

        Стратегія соціального партнерства ДТЕК і міста Зеленодольська на 2013-2015 р.. (далі – Стратегія) розроблена з ініціативи компанії ДТЕК задля підвищення ефективності соціальних інвестицій компанії і створення умов для сталого розвитку міста Зеленодольська.

        Стратегія визначає, що саме потрібно зробити в м. Зеленодольську для підвищення якості життя його мешканців. Це завдання ґрунтується як на розбудові сильних сторін міста, так і усуненні слабких сторін, які стримують розвиток соціально-економічної сфери, а також мінімізації ризиків, які загрожують реалізації визначених цілей розвитку.

        Щоб відобразити зміни, які відбуваються в місті з часом, важливо переглядати Стратегію через кожні три роки, щоб вона залишалася актуальною та продовжувала пропонувати правильні рішення.

Стратегічний напрям Е. Розвиток бізнес-середовища

        Ідентифікація цього стратегічного напрямку була здійснена виконавчим апаратом Зеленодольської міської ради та Відділом зі стратегічного планування і реалізації соціальних проектів Дирекції по зовнішніх зв‘язках ДТЕК. Для того, що б з одного боку забезпечити зростання місцевого бюджету, а з іншого підвищити матеріальний становище мешканців громади та розвиток трудових ресурсів, було прийняте рішення сконцентрувати організаційні та фінансові ресурси на розвитку бізнес-середовища. Монопрофільність міста (значна залежність міста від діяльності ТЕС) є ризиком для гарантування сталого розвитку територіальної громади Зеленодольська і розвиток бізнес-середовища, в тому числі розвиток малого та середнього підприємництва допоможе зменшувати цю залежність.

SWOT−аналіз напряму Е. Розвиток бізнес-середовища

Стратегічна ціль Е.1. Підвищити професійну підготовку кадрів

Оперативна ціль Е.1.1. Покращити підготовку кваліфікованих кадрів

Короткий опис

        Зеленодольський професійний ліцей створює сучасну професійну лабораторію електрогазозварювання. Для цього проводиться ремонт приміщення, встановлення меблів, придбання та встановлення обладнання (тренажери зварника, комп‘ютери). Лабораторія електрогазозварювання використовуватиметься в Зеленодольському професійному ліцеї для щорічної підготовки електрогазозварників – за кошти обласного управління освіти і науки, центру зайнятості та підприємств. DTEK Криворізька ТЕС щороку надає місця для виробничого навчання та практики учнів і слухачів ліцею та працевлаштовує до 80 % випускників, які по закінченню навчання отримують 2,3,4 робітничі розряди.

Відповідальний Директор профліцею Шокотько С.О.

Термін виконання січень 2013 року – грудень 2014 року

Бюджет  145 тис. грн., у т.ч. від ДТЕК – 100 тис. грн., Власні кошти 30 тис. грн., Місцевий бюджет – 15 тис. грн.

Назва, опис (мета, завдання, умови реалізації):

Мета: задоволення потреб мешканців міста (як підлітків, так і дорослого населення) у сучасній доступній професійній освіті, забезпечення підприємств міста висококваліфікованими працівниками, підвищення рівня зайнятості населення.

Завдання:

1. Підготувати приміщення та встановити обладнання для лабораторії електрогазозварників у Зеленодольському професійному ліцеї, підбір кваліфікованих майстрів та педагогів, укладання угод зі школами, підприємствами та фізичними особами на проведення занять в лабораторії.

2. Підвищення якості освітніх послуг, їх відповідності потребам ринку праці, дасть змогу забезпечити профільне навчання учнів шкіл, сучасну професійну освіту для учнів ліцею, безробітних,працюючого населення (в тому числі робітників Криворізької ТЕС), яке здобуває другу професію, що забезпечить 100%  працевлаштування випускників та сприятиме підвищенню зайнятості населення міста та його благополуччю.

Бібліотека
Зверни увагу!


Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Наші фотографії
Друзі сайту


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти

Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

ZPL © 2022Створити безкоштовний сайт на uCoz